Агротрейд розпочав підготовку елеваторів до приймання нового врожаю

Група АГРОТРЕЙД готує елеватори до приймання нового врожаю. Загалом на елеваторах компанії може зберігатись до 570 тисяч тонн зернових та олійних культур, але два з них наразі окуповані. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Як розповів директор виробничо-технічного департаменту Костянтин Ворона, зараз на елеваторах групи звільняють ємності під новий врожай. Для цього компонують партії зерна минулого періоду зі схожими показниками, одночасно обробляючи зерно і склади. Також співробітники Агротрейду виконують на елеваторах пусконалагоджувальні роботи та діагностику механізмів, замінюють зношені частини тощо.

Через російську агресію в Україні почались проблеми з експортом. Тому, ранні зернові компанія планує зберігати на елеваторах, а для пізніх, якщо не буде вистачати елеваторних потужностей, розглядають можливість зберігання у поліетиленових рукавах.

Додамо, що до структури Групи “АГРОТРЕЙД” входять дев’ять елеваторів у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Усі вони мають залізничні гілки та автомобілерозвантажувачі, оснащені сучасним обладнанням та лабораторіями для визначення якості зерна й забезпечення його збереження. Загальна потужність одночасного зберігання елеваторних активів близько 530 тисяч тонн зернових та олійних культур, а за рахунок поліетиленових рукавах компанія збільшує свої потужності до 570 тисяч тонн. На жаль, два елеватори групи Агротрейд, ємністю 54,2 тисяч тонн і 53,25 тисяч тонн, наразі під окупацією й компанія не зможе їх використовувати до звільнення територій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram