АГРОТРЕЙД планує виконати майже 300 випробувань агропрепаратів та насіння

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-10
Цього року Група АГРОТРЕЙД планує виконати близько 300 агровипробувань різних сортів та гібридів, протруйників, фунгіцидних препаратів та норм висіву. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

За словами заступника директора з насінництва групи АГРОТРЕЙД Анатолія Берези, метою цих досліджень є пошук оптимальних технологічних рішень, вдосконалення існуючих технологій та пошук сортів, які найбільше підходять для умов регіонів, в яких працює компанія.

Центри дослідження технологій АГРОТРЕЙДу розташовані у Харківській, Сумській та Чернігівській областях й займають 120 гектарів. Культурами досліджень є озима пшениця, озимий ріпак, соняшник, кукурудза та соя. Зазвичай кожне випробування триває кілька років, і тільки після цього спеціалісти вводять найкращі технології або сорти у виробництво.

За словами Анатолія Берези, у 2022 році через війну деякі постачальники не поставили засоби захисту, які компанія планувала досліджувати. Тому цьогоріч аграрії готувались заздалегідь і вже зібрали пропозиції від постачальників.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram