«АГРОТЕХСОЮЗ» стає новим авторизованим дилером CLAAS у Київській області

З 1 жовтня 2021 року компанія «АГРОТЕХСОЮЗ» стала новим авторизованим дилером всесвітньо відомого виробника сільськогосподарської техніки CLААS у Київській області.

Урочистий захід, присвячений офіційній презентації, провели на базі сервісного центру «АГРОТЕХСОЮЗ» у селі Путрівка Фастівського району на Київщині.

– Для нашої компанії, яка на аграрному ринку працює вже майже чверть століття, сьогодні, безперечно, радісний день, коли ми стаємо офіційним дилером на території Київської області такого потужного, сучасного виробника як CLААS, – наголосив, відкриваючи святковий захід, директор ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ» Іван Дергалюк. – Це нова, справді дуже потужна сторінка в нашій історії. Це нові виклики та нові можливості. Наш принцип – вибудовувати партнерські стосунки зі сільгоспвиробниками. Ми завжди прагнемо до розуміння їхніх потреб та нагальних цілей. Наші сильні сторони – індивідуальний підхід до кожного аграрія, постійне підвищення кваліфікації наших спеціалістів, високі стандарти надання консультаційних і сервісних послуг. Впевнений, що в стислі терміни сформуємо міцні зв’язки з господарствами Київщини на засадах партнерства та відповідальності!

Під час урочистого заходу колектив компанії «АГРОТЕХСОЮЗ», партнерів, гостей привітав Васілій Зайдер, директор ТОВ «КЛААС УКРАЇНА».

– Ми раді бачити «АГРОТЕХСОЮЗ» нашим ключовим партнером на Київщині. Хочу підкреслити, що сьогодні ми перебуваємо не просто в сервісному центрі. Це – центр інноваційних рішень. Це важливо, аби наші аграрії знали – у їхньому регіоні, поряд, перебуває надійний партнер, котрий готовий знайти відповіді на всі їхні запитання, професійно допомогти вирішити будь-які завдання. Ми знаємо, що робота аграріїв з кожним роком стає складнішою: світ змінюється, кількість населення збільшується, водночас складнішими стають кліматичні умови. Всі ми маємо бути готовими до нових вимог і до зростання запитів тих, хто продовжує забезпечувати продовольством планету. Ми, компанія ClААS, пропонуємо не тільки сучасні технічні рішення, але формуємо свої стандарти роботи з партнерами. Саме центр інновацій, де ми перебуваємо сьогодні, дає нам чіткі підстави говорити – компанія «АГРОТЕХСОЮЗ» впорається з новими завданнями. Дилер успішно розвивається і це дає позитивний імпульс аграріям у цьому регіоні.

В урочистій презентації нового авторизованого дилера взяли участь партнери «АГРОТЕХСОЮЗ» із Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Загалом, інфраструктура компанії представлена 4-ма сучасними сервісними центрами в кожній із областей на території відповідальності.

Анатолій ГАРКУША

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram