“Агротехсоюз” відкриває новий сервісний центр на Харківщині

Фото з відкриття сервісного центру компанії "Агротехсоюз" у Київській області

28 травня о 12:00 відбудеться урочисте відкриття сервісного центру в Харківській області ТОВ «Агротехсоюз» — офіційного дилера сільськогосподарської техніки провідних світових брендів: CLAAS, AMAZONE, LEMKEN, Valley, Geringhoff та Alpego.

Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

Новий сервісний центр відповідає всім вимогам екологічності та безпеки, збудований в рекордні терміни, за неповних 12 місяців, та має площу 1800 кв. м.

— Понад 700 кв. м становлять складські площі, що вміщують понад 10 000 найменувань запасних частин для забезпечення оптимальної логістики та найшвидшої доставки в фермерські господарства. Сервісна майстерня із 5 стаціонарними постами, що устаткована найсучаснішим діагностичним обладнанням відповідно до вимог виробників. Сервісний центр укомплектовано 8 автомобілями мобільного сервісу для надання ремонтних послуг безпосередньо у клієнта. Сучасний навчальний центр з аудиторією, готелем для комфортного розміщення навчальних груп до 15 осіб. Просторі офісні приміщення, переговорна кімната,  шоу-рум, виставковий майданчик, зручна стоянка! — так описують новий сервісний центр у повідомленні пресслужби.

Відтепер, в одному місці аграрії Харківської області зможуть отримувати повний спектр  послуг високої якості: підбір техніки, сервісне обслуговування, забезпечення запасними частинами, навчання операторів та консультаційну допомогу!

Подія відбудеться за адресою: Харківська обл, с. Котляри, вул. Б. Хмельницького 2А

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram