Агропікнік Amazone у Хмельницькому об’єднав сотню агровиробників Західної України

9 вересня 2021 року ДП «Амазоне-Україна» провела вже другий в цьому році інноваційний захід Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021. Партнером в організації події став регіональний дилер ТОВ «Компанія ЛАН», на базі сервісного центру якого у Хмельницькому зібралося понад 100 учасників  директорів агропідприємств, фермерів з Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та Закарпаття.

— Це друга подія в цьому сезоні в доволі незвичайному форматі, коли знайомство з технологіями та інноваціями Amazone відбувається в комфортних умовах та теплій дружній атмосфері. Західні регіони України є для нас стратегічно значущими, тому нам важливо, щоб агровиробники побачили та протестувати усі ті переваги, які надає техніка Amazone. Зручні умови, святкова атмосфера — ми намагались створити максимально комфортні умови, аби агровиробники могли не тільки отримати нові знання, а й відпочити від напруженої роботи в полі, — наголосив Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна».— Таку подію як Агропікнік Amazone ми проводимо вперше за 15-річну історію співпраці між ТОВ «Компанія ЛАН» та ДП «Амазоне-Україна». Це унікальний захід, подібного у нас, в Західному регіоні, не пригадую, зокрема з погляду організації. Це дуже інноваційна подія. Запрошені агровиробники з усієї Західної України радо завітали на свято, де у невимушеній атмосфері ми продемонстрували розумні розподільники добрив ZA-TS, які дозволяють економити добрива, та самохідний обприскувач Pantera. Крім того, у нас на майданчику сервісного центру в Хмельницькому представлена майже вся лінійка техніка Amazone: сівалки (точного та прямого висіву), дискові борони, ґрунтообробні знаряддя та причіпні та самохідні обприскувачі. Ми бачимо, що є зацікавлення в агровиробників до цієї техніки. Адже незалежно від потреб та побажань аграрія, лінійка техніка Amazone дозволяє підібрати під кожного індивідуальне рішення, — зазначив Назарій Вонс, керівник відділу продажів ТОВ «Компанія ЛАН».

NB: Незалежно від потреб та побажань аграрія, лінійка техніка Amazone дозволяє підібрати під кожного індивідуальне рішення.

Оскільки компанія Amazone є світовим лідером у виробництві техніки для розподілення добрив та беззаперечним експертом в точному та ефективному внесенні, учасникам Агропікніка Amazone Дмитро Давиденко у своєму виступі детально презентував технології розумного розподілення добрив. Й одразу ж — відбулась презентація на ділі: учасники змогли наочно побачити, як працює система крайового розподілення AutoTS. Агровиробники були вражені точністю роботи системи. Не менше вразили й можливості стабілізації штанги та подолання перешкод самохідним обприскувачем Pantera.

— Ми часто зустрічаємось з менеджерами, які продають сільськогосподарську техніку, і вони нам все детально розповідають: як техніка працює, яка вона економічно доцільна і т.д. Але одна справа розповідати, а інша побачити все в дії. Сьогодні мене просто вразили, я б сказав, надможливості самохідного обприскувача Pantera в подоланні перешкод та стабілізації штанги. Бо у нас саме такі поля з неоднорідним рельєфом, — поділився враженнями Петро Лабазюк, генеральний директор ГК «Вітагро», Хмельницька область.

 Яскрава розважальна програма — ведучим свята був гуморист, народний артист України Григорій Драпак, танцювальними номерами запалював гурт Las Chikas, інструментальні виступи кавер-гурту Zapal, змагання зі стрільби з лука, смачна кухня — дозволила гостям Агропікнік Amazone.Хмельницький 2021 відчути надзвичайно святкову атмосферу.

— Враження від сьогоднішньої події у мене тільки найкращі. Я вдячний організаторам за запрошення та за такий формат. Таких неформальних зустрічей має бути більше, адже ми отримуємо можливість познайомитись з колегами та побачити нові технології», — наголосив Микола Олицький, голова правління СВК «Лабунський», Хмельницька область.

Вже традиційним під час Агропікнік Amazone став розіграш цінних призів, зокрема двох сертифікатів на знижку — 5% та 5000€ на купівлю техніки Amazone. Емоції агровиробників під час розіграшу були неймовірними, адже це гарна нагода поновити свій технічний парк до нового сезону.

— Сьогодні на запрошення організаторів приїхав подивитись на новинки Amazone. Адже в себе в господарстві маємо дві одиниці техніки Amazone — зернову сівалку та причіпний обприскувач. Сподіваємось, що завдяки виграшу наш технічний парк поповниться ще й розподільником добрив Amazone, — прокоментував Олег Дозірцев, голова ФГ «Глорія 92» з Борщівського району Тернопільської області, який виграв 5000 € на придбання техніки Amazone.

Компанія ДП «Амазоне-Україна» планує зробити Агропікнік Amazone традиційним святом інновацій, що відбуватиметься у колі сім’ї Amazone у різних регіонах України.

Довідково:
Агропікнік Amazone — це подія, яка об’єднує тих агровиробників, які розуміють, що майбутнє сільського господарства за інноваційними та розумними технологіями. Це щирі зустрічі у дружній атмосфері Amazone для обміну досвідом.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram