18 серпня вперше в інноваційному форматі компанія «Амазоне-Україна» у партнерстві з регіональним дилером ТОВ «Агротехсоюз» провели Агропікнік Amazone.Харків 2021. Подія, що відбулась у с. Котляри, у нещодавно відкритому регіональному сервісному центрі ТОВ «Агротехсоюз», зібрала сотню учасників — директорів і представників агропідприємств із Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської та інших областей.

Агропікнік Amazone — це подія, яка об’єднує тих агровиробників, які розуміють, що майбутнє сільського господарства за інноваційними та розумними технологіями. Це щирі зустрічі у дружній атмосфері Amazone для обміну досвідом.

— Цього року вперше ми вирішили провести свято у незвичному форматі — Агропікніка. Це подія, яка дає змогу нашим партнерам — агровиробникам — у святковій неформальній атмосфері не тільки дізнатися більше про інновації, які впроваджує Amazone та які дозволяють українським фермерам зробити свій бізнес успішнішим, побачити демонстрацію техніки, а й відпочити. Нашу ідею радо підтримав наш дилер — компанія ТОВ “Агротехсоюз”, — зазначив Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна».

— Ми підтримали наших партнерів — ДП «Амазоне-Україна», з якими цього року вперше почали співпрацювати, в ідеї організувати для агровиробників Харківщини затишне цікаве свято – Агропікнік Amazone. Адже ми заводоволені співпрацею з ДП «Амазоне-Україна» так само як і наші партнери — фермери, сервісна служба. Відчувається, що Amazone — це німецьке сімейне підприємство зі своїми багатолітніми традиціями та чітким баченням майбутнього. Ми зі свого боку докладемо всіх зусиль, щоб стати надійним партнером Amazone у Харківській області, —  розповів Іван Дергалюк, директор ТОВ «Агротехсоюз».

Учасникам Агропікніка Amazone продемонстрували шоу техніки Amazone: подолання перешкод самохідним обприскувачем Pantera, презентацію переваг точного землеробства та інноваційних рішень Amazone у внесенні добрив. Упродовж свята агровиробники у невимушеній атмосфері отримували інформацію про переваги техніки Amazone.

— Ми не вперше зустрічаємося з компанією Amazone, адже були їхніми частими гостями у Німеччині, їздили на завод. Сьогоднішній захід по-новому демонструє, що для нас як фермерів є дуже важливе спілкування. Цінно бути в діалозі та мати можливість зустрітися, аби у такій неймовірній атмосфері обмінюватися досвідом. Земля у нас однакова, люди однакові, а підходи – різні. Amazone дає нам можливість ці підходи скласти та отримати всім відмінний результат, — прокоментував Євген Третьяков, засновник ПАОП «Промінь».

Яскрава розважальна програма — виступ запального кавер-гурту «Dance Band», шоу мікромагії від фокусника з Одеси Віталія Шевченка, стрільба з луків та арбалетів, смачна кухня — все це дало змогу гостям Агропікніка Amazone.Харків 2021 чудово відпочити.

Серед гостей розіграли подарунки, зокрема сертифікати на знижку 5% та 5000€ на купівлю техніки Amazone.

Ми з технікою Amazone добре знайомі. Маємо в себе розподільники добрив. Для мене стало несподіванкою — виграш у 5000 €! Моя вдача однозначно потішить директора, адже знижки для нас це завжди приємно, а ще й на таку суму. Щодо самого свята, то одразу скажу — формат супер, атмосфера, організація – все на найвищому рівні! прокоментував Влад Лохман, головний інженер ТОВ «Карат-Агро», Золочівський р-н, Харківська обл.

Наступний Агропікнік Amazone ДП «Амазоне-Україна» проведе вже на початку вересня на Хмельниччині у партнерстві з ТОВ «Компанія ЛАН».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram