Аграрні міністри України та США підписали Меморандум про співпрацю у сільському господарстві

Під час відеоконференції 13 червня 2022 року Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський підписав меморандум з Міністром сільського господарства США Томасом Джеймсом Вілсеком про взаєморозуміння між Міністерствами обох країн щодо співробітництва у сфері сільського господарства. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Сторони прагнуть зміцнити співпрацю в аграрному та продовольчому секторах, побудувати міцне стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки. Для цього домовилися співпрацювати та обмінюватися інформацією у галузі рослинництва і тваринництва, включно з сільськогосподарською статистикою та даними про кліматичні умови для підвищення продуктивності.

Також сторони інформуватимуть одна одну про потреби продовольчої безпеки та надаватимуть підтримку в умовах обмежених ресурсів і перебоях в ланцюгах постачання.

NB: В рамках Меморанудму планують відновити програму Міністерства сільського господарства США “The Cochran Fellowship Program” в Україні. Також Меморандум сприятиме поліпшенню комунікації з питань двосторонньої торгівлі.

Окрім цього Міністри обговорили перетворення агропродовольчих систем на тлі війни в Україні. Микола Сольський ознайомив колегу із США з актуальною ситуацією в аграрному секторі України та можливостями експортного потенціалу української аграрної продукції.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram