Якщо весна не буде холодною, перша рання картопля від українських фермерів на ринку з’явиться вже у першій половині квітня. За попередніми прогнозами трейдерів, особливістю цього картопляного сезону буде не тільки ранній старт — пропозиція першої картоплі значно збільшиться у порівнянні з останніми роками. Про це повідомляє info.shuvar.com.Зазначається, що в цьому році виробники Закарпаття та Півдня збільшили площі під ранньою картоплею. Фермери розраховуючи продавати врожай за рекордно високою ціною з огляду на прогноз дефіциту пропозиції «старої» картоплі в кінці сезону. Першу картоплю українські фермери почали садити в теплиці ще у січні.

За даними «Інфо-Шувар» у 2019 році сезон української ранньої картоплі «відкрився» в кінці квітня ціною 30-35 грн/кг, а в середині травня ранню картоплю продавали по 15-19 грн/кг.

Нагадаємо, на гуртовому ринку «Шувар» у Львові картоплю вже можна купити по 6,5-7,5 грн/кг. У порівнянні із січнем ціни просіли на 17% і фактично зрівнялись із цінами минулого року. У лютому 2019 року картопля на «Шуварі» коштувала 5-6 грн/кг. За період зберігання картопля в Україні подешевшала на 50%

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram