Аграріям презентували нову дискову борону GEKON-3 українського виробництва

15–17 лютого компанія HF Agro презентувала новинку на міжнародній виставці агропромислових інновацій «АгроВесна. Зернові технології-2022». Дискова борона GEKON-3 успішно дебютувала перед українськими аграріями.

– HF Agro активно рухається вперед та розширює свої горизонти – виходить на новий для себе ринок дискових борін. Уперше на виставці представлено коротку дискову борону GEKON-3, – представив новинку Президент компанії Роман Гіршфельд.

Цей швидке та продуктивне знаряддя впорається з будь-яким типом ґрунту та забезпечить якісний стерньовий обробіток. Борона оснащена рифленими дисками для інтенсивного перемішування рослинних решток. Диски встановлені на ресорній стійці, що забезпечує як найвищу якість обробки, так і надійний захист робочих органів.

В агрегаті застосовано трубчастий коток великого діаметра, який не має центральної осі й не забивається. Додамо, що новинка не потребує обслуговування. GEKON не має жодної точки змащування, аграрії економлять час і гроші на технічному обслуговуванні.

Ширина захвату GEKON становить 2,75 см. Агрегат інтенсивно перемішує ґрунт та рослинні залишки на глибину від 3 до 12 см та працює з максимальною швидкістю 20 км/год.

Серед традиційних лінійок HF Agro, які були представлені на виставці, – розкидачі та аплікатори для внесення рідких добрив, точні та продуктивні помічники в удобрюванні ґрунту.

Аплікатори можуть бути встановлені на будь-які сівалки, а також лапові ґрунтообробні машини. Монтаж ємності для добрива здійснюється без проведення зварних робіт. Підбір бочок – на запит аграрія в діапазоні від 500 л до 3000 л.

Розкидачі добрив HF Agro – це компактні та місткі знаряддя з різним розміром бака ємністю до 10 м³ (10 тис. л), а також дальністю розкидання до 36 м. Аграрії можуть підібрати техніку під потреби будь-якого господарства. До речі, навісні розкидачі можуть бути дообладнані самонавантажувачем вантажністю 1000 кг або 1200 кг.

Як офіційний дистриб’ютор німецького виробника LEHNER HF Agro представили у своїй експозиції пневматичні сівалки для надійного посіву насіння трав, проміжних культур, сидератів, для внесення добрив та інших зернистих і гранульованих матеріалів.

Мінісівалки LEHNER відмінно поєднуються з просапними сівалками та дають змогу проводити точне внесення мікродобрив одночасно з посівом. Також вони є ідеальним рішенням для висіву сидератів та внесення мікродобрив одночасно зі стерньовим обробітком. Обладнання чудово справляється навіть із великими обсягами посівного матеріалу (наприклад, насіння трав 40 кг/га або зернові 120 кг/га).

Компанія HF Agro впевнено з’явилася на ринку та стрімко розвивається. Її успіх ґрунтується на увазі до деталей, до кожного споживача. Пріоритетне завдання бренду – зробити функціональну та надійну техніку для завдань будь-якої складності.

– Плани цього року – утвердитися на новому для нас ринку дискових борін, поступово розширюючи лінійку GEKON новими моделями, – поділився під час виставки Президент компанії HF Agro Роман Гіршфельд. – Звичайно, збільшити продажі, розвивати дилерську мережу. Також успішно розвивається наш напрям біопрепаратів для живлення рослин, біодеструкторів – уже сьогодні суттєво збільшуємо обсяги. Ми маємо намір виходити на зовнішній ринок і запланували активну демонстраційну програму, у рамках якої братимемо участь у галузевих вітчизняних і міжнародних виставках та презентуватимемо найкращі комплексні рішення для землеробства.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram