Аграрії Волині почали сіяти гречку

Редакція GrowHow.in.ua     2024-05-09
У Волинській області закінчується весняно-польова кампанія. Аграрії вже завершили посів пшениці та тритикале, ячменю, гороху, вівса та цукрових буряків. Про це GrowHow повідомив голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Також на Волині завершується посів кукурудзи на зерно, соняшнику, сої та інших технічних культур. В області посіяно понад 123 тисячі гектарів ярих зернових та зернобобових культур (88% від запланованих площ) та 95 тисяч гектарів технічних культур (62% від запланованих площ).

Цього тижня волинські агровиробники розпочали сіяти гречку, яка потребує лише добре прогрітого ґрунту, оскільки ця рослина не переносить холоду. Засіяли вже 200 гектарів гречки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram