Agricom Group зберігатиме своє зерно на сторонніх елеваторах

Agricom Group частину цьогорічного урожаю зберігатиме на сторонніх елеваторах, для подальшого відвантаження у вагони. Як повідомили у компанії, це є основною стратегією зберігання зерна врожаю 2022 року.

Також частину зерна планують доставити на власний елеватор у Чернігівському кластері. В основному це зерно з полів, що розташовані поряд з елеватором. Зберігатимуть зерно також у силобегах (полімерних рукавах), оскільки через зруйновані мости на Чернігівщині немає можливості довозити зерно з віддалених від елеватора полів.

Зараз на полях Agricom Group збір урожаю саме у розпалі. Перший автомобіль зібраної пшениці на полях Житомирського кластера відправили на зберігання 21 липня. Всього по ЖК очікують обмолотити озиму пшеницю з площі 1068 га.

Попри всі складнощі, які виникли на шляху команди Чернігівського кластеру Agricom Group через окупацію території російським ворогом, на минулому тижні також стартувала збиральна кампанія і на Чернігівщині. На полях ЧК планують опрацювати 1440 га з озимою пшеницею.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram