Завдяки заощадливих технологій під час нинішньої весняної посівної агрохолдингу вдалось захистити поля від випаровування вологи з ґрунту та від вітрової ерозії, а також суттєво зменшити витрати на дизельне паливо, про це повідомляє пресслужба компанії.

Нещодавно агрохолдинг Agricom Group розпочав весняну посівну нині три кластери активно проводять весняно-польові роботи. У новому сезоні компанія планує посів 3,5 тис. га озимого клину (жито та пшениця), 13 тис. га соняшнику, 9 тис. га кукурудзи та 2,5 тис. га вівса.

На сьогодні вже завершено посів вівса й отримані сходи рослин.

Як розповіли в Agricom Group, у нинішньому сезоні у Чернігівському кластері та частково у Білокуракінському кластері було запроваджено вертикальний обробіток ґрунту.

В цілому ми повністю перейшли на безвідвальний обробіток ґрунту. Використання цієї технології дозволяє нам отримати певну “подушку” із рослинних решток у посівах наступної культури, які захищають поля від випаровування вологи з ґрунту та від вітрової ерозії. А витрати на дизельне паливо на 1 га зменшились в три рази, ніж при класичному обробітку, зазначив Євген Горло, директор Департаменту виробництва і розвитку Agricom Group.

У 2021 році агрохолдинг продовжив модернізацію технічного парку, додатково провів переобладнання трьох просапник сівалок під технологію Presicion Planting. Ця система дозволяє максимально рівномірно розкладати насіння, що в результаті якісно впливає на урожай.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram