Корпорація AGCO, світовий лідер з розробки, виробництва та дистрибуції техніки та рішень для сільського господарства оголосила про впровадження нової стратегії дистрибуції для українського ринку.

Роб Сміт, старший віце-президент AGCO, керуючий регіоном Європа та Близький Схід

— Корпорація AGCO завершила реорганізацію своєї дистрибуторської мережі в Україні, щоб адаптувати її до нашої загальноєвропейської стратегії, — повідомив Роб Сміт, старший віце-президент AGCO, керуючий регіоном Європа та Близький Схід. — Зараз ми використовуємо два ексклюзивні та повнофункціональні канали дистрибуції — один для техніки під маркою Massey Ferguson, інший — для Fendt та Valtra.


AGCO веде бізнес в Україні вже більше 20 років. Основні продукти корпорації вже доступні для українських сільгоспвиробників. AGCO слідкує за швидким ростом українського аграрного ринку та зростанням попиту на професійні сільськогосподарські рішення. Темпи інтенсифікації сільського господарства в Україні вищі, ніж в інших країнах світу. У 2016 та 2017 роках ринок сільськогосподарської техніки в Україні зростав рекордними темпами та перевищив цифри 2013 року. Таким чином AGCO постійно розширює лінійку продукції та надає високотехнологічні рішення для підтримки росту аграрного виробництва України.

Протягом останніх двох років корпорація AGCO успішно представила багато нових продуктів на ринку України. Серед останніх Fendt 1000 Vario, розумне рішення у сегменті до 500 к.с., Valtra T-серія в сегменті тракторів потужністю від 150 до 250 к.с., а також Massey Ferguson MF 6713 новий трактор, зроблений на нещодавно представленій глобальній серійній платформі в сегменті 100-150 к.с. Крім того, на українському ринку вже була презентована вся оновлена лінійка техніки Fendt, включаючи трактори, комбайни та прес-підбирачі.— З початку року ми працюємо над впровадженням послідовної європейської структури дистрибуції в Україні. Наші партнери компанії «АСТРА», «Агроструктура», «Цеппелін Україна» та «ТК Агроспейс» реалізують техніку Fendt та Valtra, ще чотири дистрибутори, компанії «АМАКО», «Бізон Тех», «МІНЕТЕХ» і «Волинська Фондова Компанія» продають та обслуговують техніку «Massey Ferguson». Корпорація AGCO концентрує свою увагу на подальшому вдосконаленні сервісу та підтримки усієї української клієнтської бази. Цього року AGCO має намір презентувати ще більше продуктів. Серед них — трактор Fendt 1100MT у сегменті понад 500 кінських сил і Valtra A-серії в сегменті до 150 к.с., — наголосив Роб Сміт. 

Довідково

Корпорація AGCO це світовий лідер з розробки, виробництва та дистрибуції  техніки і рішень для сільського господарства, що підтримує більш продуктивне аграрне виробництво через широкий спектр обладнання та супутніх сервісів. Техніка AGCO продається під основними торговими марками Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® і Valtra® та за підтримки технологій обробки даних Fuse®. AGCO заснована у 1990 році, її штаб-квартира розташована у м.Дулут, Сполучені Штати. Річний оборот компанії у 2017 році становив 8.3 млрд доларів.