Новинка на ринку – комбайн серії Х9 від John Deere днями вже приїхав в Україну! Компанія «Агросем» цього року отримала від John Deere унікальну можливість – показати своїм клієнтам його потужності та перевірити продуктивність на полях клієнтів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Комбайн серії Х9 від John Deere

NB: Комбайн X9 1000 – новинка в модельному ряді John Deere. Він дає змогу досягти гранично високих показників збирання пшениці – 100 тонн на годину, водночас втрата зерна становить менше 1%.

Навіть коли польові умови змінюються, комбайн X9 може автоматично проводити коригування, що дозволяє йому постійно працювати з максимальною продуктивністю!

Така продуктивність забезпечується передусім завдяки найширшому на ринку пропускному тракту, а ще – завдяки новій двороторній системі обмолоту та сепарації і найбільшій зерноочистці. В комплексі вони збільшують пропускну здатність.

Вся рослинна маса надходить з похилої камери та рівномірно подається прискорювачем подачі шевронного типу у здвоєний роторний сепаратор X-Series Dual Separator (XDS). Це найбільші активні секції обмолоту та сепарації в John Deere.

Рослинна маса в них обробляється в дев’ять оборотів, що знижує втрати і забезпечує високу ефективність.

Окрім цього, комбайн Х9 має такі переваги:

  • 3,51-метрові ротори сепаратора XDS
  • Система очищення Dyna-Flo XL площею 7м2 – це на 36% більше, як порівняти з S-серією.
  • Ефективність очистки на 45% більша, ніж у S-серії, завдяки новому вентилятору.
Комбайн серії Х9 від John Deere

Комбайни X-серії також вирізняються економічністю: вони здатні працювати до 14 годин без дозаправки завдяки новому 13,6 л шестициліндровому дизельному двигуну John Deere PowerTech потужністю 700 к.с. (515 кВт).

Завдяки трансмісії ProDrive XL крутний момент збільшується на 30%, як порівняти зі системою ProDrive, стає можливою робота в умовах високої вологості та наявності бруду. Вона забезпечує швидкість до 40 км / год, а також регулювання частоти обертання двигуна до 1700 об/хв.

Зерновий бункер моделі X9 1000 вміщує до 16,2 тис. л, швидкість розвантаження – до 186 л/с.

Нова стрічкова жатка забезпечує максимальну пропускну здатність під час збирання дрібнозернових культур. Лівий і правий відділи жатки можуть незалежно переміщатися вгору та вниз до 1 м або на 50 см вниз і на 50 см вгору.

Шарнірна рама демонструє неперевершену здатність копіювати рельєф ґрунту з максимальною шириною захвату, забезпечуючи чистий і рівномірний за висотою зріз і розподіл соломи для максимально ефективного виконання посівних робіт і забезпечення схожості насіння.

Кабіна оснащена низкою нових функцій: підігрівом, системою вентиляції, масажером, вбудованим у сидіння тощо.

Модель Х9 також оснащена повним пакетом інноваційних технологій: залежно від опцій можуть бути встановлені AutoMaintain, Active Terrain Adjustment і Active Yield.

Телематична система JDLink доступна безкоштовно, що забезпечує міжмашинну взаємодію та передачу даних. Система John Deere Connected Support відкриває додаткові можливості у сервісному обслуговуванні, завдяки оповіщенню Expert Alerts – унікальній опції для цього сектора. Система фіксує періоди потенційного простою через поломки та вирішує проблеми до їхнього виникнення.

Комбайни X-серії доступні в двох модифікаціях – колісній та гусеничній – габаритна ширина в транспортному положенні не перевищує 3,5 метрів.

Всі ці характеристики дають змогу гарантувати мінімальні втрати, високу якість зерна, здатність справлятися зі збором урожаю навіть у найскладніших умовах у різних кліматичних зонах і відповідають вимогам великих господарств.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram