Європейська комісія опублікувала аналіз Спільної аграрної політики (САП) 2014-2020 років. Там відзначили основні зміни, що відбулися у сільському господарстві ЄС в результаті САП за цей період. Про це повідомив Agriland.

Зазначили, що ССП в цілому допомогла підтримати і стабілізувати доходи фермерів в даний період. Ринкові заходи ж допомогли обмежити волатильність внутрішніх цін на більшість сільськогосподарських продуктів і сприяли відновленню цін в постраждалих від кризи ринку секторах.

Число бенефіціарів в рамках САП 2014-2020 рр. досягло 6 млн. 20% з них отримали 80% прямих виплат. Однак це співвідношення в основному відображає розподіл чи концентрацію земельної власності.

NB: Більшість великих бенефіціарів в ЄС є сімейними фермерськими господарствами площею від 20 га до 100 га і отримують понад 7 500 євро. Близько половини всіх бенефіціарів дуже дрібні ферми площею менше 5 га.

За даними комісії, САП на 2014-2020 роки призвела до значного перерозподілу прямих виплат на користь дрібніших фермерів і в райони, що стикаються з природними обмеженнями.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram