Спекулятивний попит на кукурудзу зменшується на тлі покращення стану посівів у Південній Америці та тривалого зниження цін на пшеницю. Через це опускаються біржові ціни на кукурудзу, повідомили експерти GrainTrade.

На ціни на кукурудзу в Україні також тисне падіння попиту на фізичному ринку через вихідні в Китаї. Аналітики зазначили, що додатковим чинником падіння цін стане зменшення прогнозу імпорту кукурудзи до Китаю до 20 млн тонн у порівнянні з 30 млн тонн у 2020/21 МР.

NB: За даними USDA, експорт кукурудзи з США до Китаю в поточному сезоні склав лише 12,44 млн тонн. З них станом на 27 січня відвантажили 3,47 млн тонн.

Березневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго за два дні впали до $244/т, втративши понеділкове зростання, але їх підтримує дефіцит опадів в Аргентині. Березневі ф’ючерси на чорноморську кукурудзу в Чикаго впали на $4,5/т до $283,5/т під тиском зниження цін на пшеницю.

На тлі зниження світових цін та збільшення пропозицій, закупівельні ціни на кукурудзу в портах України знизилися на $5-6/т до $265/т.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram