Ріпак має бути забезпечений магнієм з фази бутонізації. Слабке живлення ріпаку магнієм означає меншу кількість побічних пагонів, низьку масу насіння і зниження вмісту олії в насінні.

Тому важливо, щоб магній рослини отртимали до фази бутонізації. Особливо, це стосується олійного ріпаку. Фосфорне добриво з магнієм слід застосовувати хоча б один раз перед фазою буонізації. Навіть якщо було застосовано удобрення ґрунту цим компонентом.

На стадії повної зрілості найбільше магнію в насінні (насіння ріпаку займає 8-18 кг MgO/т насіння). Крім того, багато магнію перебуває у стручках та пагонах перш за все бічних, які, як молодші органи, вимагають асиміляції для швидкого розвитку.Магній і сірка використовуються для закриття попиту ріпаку на ці інгредієнти. Використання добрив: 5%-розчин (5 кг/100 л води) гептагідрат магнію сульфату, 3%-розчин моногідрату сульфату магнію або багатокомпонентних рідких добрив, до складу яких входять магній та інші мікроелементи. Добриво можна використовувати, наприклад, у випадку обробки інсектицидом проти ріпакового квіткоїда.

Магній відповідає за правильний процес фотосинтезу, 30-35% інгредієнту перебуває в листі, що впливає на вміст хлорофілу. Магній сприяє зростанню кореневої системи, бере участь у транспортуванні асимілятів і поживних речовин від коренів до надземних частин.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram