Вчора, 11 червня 2019 р., аграровиробники Миколаївської області розпочали жнива ранніх зернових.

Про це повідомляє Agroportal.ua з посиланням на Миколаївську облдержадміністрацію.

— Від сьогодні на території області стартувала жнивна кампанія, хоча погодно-кліматичні умови, що спостерігалися в області на минулому тижні, а саме зливові дощі, дещо відтермінували її початок», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформувала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК» («Південна Аграрно-експортна компанія», PAEK), збирання якого розпочато в Миколаївському районі. Також до кінця дня в Очаківському районі планується здійснити пробний обмолот ранніх зернових.

— Наразі здійснюється постійний моніторинг за дозріванням врожаю на полях і в ряді господарств збиральні роботи планується розпочати вже до кінця тижня, — повідомляють у Миколаївській ОДА.

Очікується, що при сприятливих агрометеорологічних умовах, аграрії області масово включаться в збирання ранніх зернових культур та ріпаку в третій декаді червня.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку ОДА, в Миколаївській області до збирання підлягає майже 833 тис. га ранніх сільськогосподарських культур (на 52 тис. га більше ніж у минулому році), з яких майже 747 тис.га — зернові (+ 7 тис.га до минулорічного показника).

 Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram