Термінал «Евровнєшторг» занурив перше судно з пшеницею для австрійського торгового холдингу VA Intertrading Aktiengesellschaft. Партія обсягом 25 тис. Т відправлена ​​до Єгипту.

Компанія повідомляє, що ЕВТ запропонував партнерам індивідуальний підхід і рішення «під ключ», оперативно відгукуючись на всі прохання судновласника і тісно співпрацюючи з фрахтувальником.

— Результатом нашої спільної роботи є незаперечне бажання VA Intertrading наростити обсяги перевалки через наш термінал і відповідно розширити географію закупівлі зернових в Україні, — зазначив комерційний директор ЕВТ Грейн Дмитро Манолюк.

Наступний захід судна очікується в кінці вересня.

— Для нашої компанії важливо, щоб перевалка зерна в порту проходила швидко і якісно. Для цього необхідне застосування сучасних технологій, професіоналізм співробітників. Ми відвідали термінал ЕВТ під час навантаження судна і залишилися задоволені організацією всіх процесів. Впевнені, що співпраця ЕВТ і VA Intertrading буде успішно розвиватися, —  сказала генеральний директор дочірнього підприємства VA Intertrading – ФА Україна Лілія Завгородня.

Зазначимо, морський вантажний термінал ТОВ “Компанія Евровнєшторг”(ЕВТ) розташований в м. Миколаїв. Компанія спеціалізується на перевалці зернових, бобових і олійних культур, надання експедиторських і агентських послуг. Терміналом оперує ТОВ «ЕВТ Грейн».