Зерно в обмін на техніку, запчастини та сервіс — нова пропозиція від “Агротерри”

В компанії “Агротерра” пропонують аграріям можливість реалізувати зерно в обмін на техніку, запчастини та сервіс. Про це нам розповів генеральний директор ТОВ “А-Тера” Костянтин Хоменко.

За його словами, у компанії ще в березні почали тестувати такий варіант — техніка в обмін на зерно, адже воєнні дії та блокування морських портів ударили по агросектору, створивши важку ситуацію з логістикою та реалізацією сільгосппродукції.

— З перших днів повномасштабної війни ми відчули проблему логістики. Для нас, як для дилера, критично важливо було доставити техніку та запчастини, які були так потрібні нашим клієнтам для посівної. Ми провели титанічну роботу й одними з перших в Україні змогли це зробити. Тоді з-за кордону зайшли наші машини із запасними частинами та просапний культиватор, – пригадує Костянтин Хоменко, генеральний директор компанії «Агротерра». – Пройшовши цей складний шлях, ми зрозуміли, що водночас наростає проблема із вивезенням зерна, а отже із розрахунками з нашими постачальниками техніки, запчастин тощо. Все це надзвичайно важливе для українських аграріїв, щоб успішно провадити господарську діяльність.

Оскільки всі логістичні шляхи були порушені, усе довелося будувати з нуля: «Агротерра» шукала партнерів закордоном, яким можна було б продати фермерську продукцію. Розташування центрального офісу компанії у Луцьку, неподалік західного кордону, сприяло створенню саме такої пропозиції – техніка, запчастини, сервіс в обмін на зерно, та налагодженню експорту. Тестові угоди запустили ще в березні, першим реалізувавши у такий спосіб прес-підбирач.

— Для нас це був новий досвід, але ми його успішно пройшли та змогли запустити програму в роботу, — прокоментував Костянтин Хоменко. — Наші зусилля не були марними. Ми організували логістичні процеси, складські потужності та сьогодні можемо запропонувати нашим клієнтам послугу: техніка, запчастини, сервіс в обмін на зерно.

Найперше завдання, яке перед собою ставить компанія, надаючи таку можливість – допомогти своїм клієнтам зі збутом, адже в багатьох ще лежить урожай минулого року, який не продали через війну. Сьогодні ж уже збирають новий. Це рішення допоможе аграріям продовжувати успішну діяльність разом із компанією «Агротерра».

Наталя КУЗЬО

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram