З 1 вересня 2021 року компанія “Цеппелін Україна” стала офіційним представником бренду KUHN у Черкаській, Кіровоградській, Донецькій та Луганській областях із представництвами по всій Україні, – повідомляють у компанії.

KUHN – це 193 роки досвіду виробництва сільськогосподарської техніки, яка збільшує продуктивність та ефективність робіт як для малих фермерських господарств, так і для великих агрохолдингів.

Унікальний досвід і навички кваліфікованих працівників дозволяють створювати сучасну якісну техніку, адже над кожною продуктовою лінійкою техніки KUHN працюють вузькопрофільні спеціалісти.

KUHN має неймовірний досвід у таких ключових сферах як ливарне виробництво, кування, різання/обробка, монтаж тощо. Разом з постійною модернізацією виробництва та нарощуванням виробничих потужностей такий досвід забезпечує багаторічне процвітання компанії.

Через дилерську мережу Zeppelin українські аграрії зможуть придбати таку сільгосптехніку KUHN: плуги, дискові агрегати, сівалки, розкидачі добрив, обприскувачі, подрібнювачі, техніку для заготівлі кормів і тваринництва.

– Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найкращу техніку, тож пишаємося таким партнерством і сподіваємося на плідну багаторічну співпрацю! – коментують у компанії “Цеппелін Україна”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram