Завод із виготовлення пластівців “Добродія” на Чернігівщині звільнено від окупантів

Над заводом “Добродія” знову замайорів український стяг. Підприємство нині – під контролем Agricom Group, – повідомляють на сайті компанії.

З моменту окупації Чернігівської області російськими військами сучасне технологічне виробництво, що було запущено у смт Михайло-Коцюбинське у Чернігівській області лише 4 роки тому, частково розграбовано окупантами.

Не минули руйнувань й інші активи Чернігівського агрокластеру – постраждала техніка та склади, які ворог планомірно обстрілював. Збитки оцінюють.

– Завод “Добродія” – це серце компанії, в яке так підло влучив ворог. Але ми вірили в силу ЗСУ і в наших людей, які завзято прикладали зусилля для збереження підприємства та техніки, – сказав Петро Мельник, співвласник і виконавчий директор Agricom Group, президент УКАБ. – Я дякую всім працівникам Чернігівського кластеру за їхню витримку, підтримку і за те, що у важкі часи зуміли зберегти те, над чим ми так довго й ретельно працювали.

У компанії докладають усіх зусиль для максимально швидкого відновлення роботи заводу. Вже зовсім скоро планують розпочати посівну на Чернігівщині, щоб забезпечити Україну продовольством.

Довідково:

Agricom Group – лідер із вирощування безглютенового вівса та виробництва продуктів переробки під ТМ “Добродія” та San Grano.

Земельний банк Групи об’єднує 28 тис. га землі у Чернігівській, Житомирській та Луганській областях. Вирощують традиційні для регіонів культури: пшеницю, овес, соняшник, кукурудзу.

Виробництво представлене заводом із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі під ТМ “Добродія” і ТМ San Grano.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram