Мінюст зареєстрував наказ Мінекономіки, який надає можливість отримання послуги державної реєстрації потужностей оператора ринку в онлайн форматі. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Електронною послугою можуть скористатися підприємці, які виготовляють чи/або реалізують харчові продукти, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу. Йдеться, зокрема, про транспортування, зберігання, роздрібну торгівлю харчовими продуктами, громадське харчування, виробництво продуктів не тваринного походження та напоїв, розведення та утримання сільськогосподарських тварин, фермерство.

Можливість отримання послуги в онлайн форматі дозволить підприємцям зекономити час, мінімізувати вплив людського фактора та фінансові витрати. До прикладу, якщо підприємець подав заяву через «Портал Дія», держреєстрація потужності здійснюється автоматично в режимі реального часу. Тоді як обробка паперових документів триває 10 календарних днів, зазначив заступник Міністра економіки України — Торговий представник України Тарас Качка.

У Мінекономіки додали, що реалізація наказу зменшить адміністративне навантаження та спростить процедуру державної реєстрації.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram