Станом на початок листопада середня врожайність сої в області становить 3,4 т/га — це друге місце у країні. В кращих господарствах цей показник становить до 5,0 т/га. Середня врожайність рису тим часом становить 6,2 т/га.За даними обласного Департаменту АПР, станом на кінець жовтня в Херсонській області зібрано вже більш як 2,7 млн тонн зернових — це вище, ніж у 2018 році. Наразі в області завершується збиральна кампанія зернових та технічних культур. За останніми даними вже зібрано основні культури, такі як пшениця, соняшник, ячмінь та інші. Завершується збирання кукурудзи, сої та рису.

Зокрема у сезоні-2019 область зібрала на 400 тис. тонн більше ранніх зернових. З 1 га одержано в середньому по 3,6 тонн зерна. Найвищу врожайність зернових зафіксовано 6,1 т/га на богарі і 8,8 т/га — на зрошуваних землях. Максимальний показник кукурудзи на зерно, отриманий цього року в передових господарствах області, становить 15,0 т/га.

— Херсонська область щорічно виробляє значну частку рису в Україні, який вирощують на полях Каланчацького, Голопристанського та Скадовського районів. Станом на початок листопаду-2019 середня врожайність рису в області становить 6,2 т/га (по Україні — 5,8 т/га), — йдеться в повідомленні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram