Аналізуючи дані за останні 10 сезонів, SuperAgronom.com зафіксував скорочення у структурі посівних площ під капустою, помідорами, перцем солодким та гірким, баклажанами, огірками, цибулею, морквою та буряками. Про це свідчать дані Динамічної інфографіки посівних площ під овочами від SuperAgronom.com.

Аналіз даних 2010 та 2019 років показав, що найбільше скорочення відбулося у посівних площах під помідорами (-14,9 тис. га). Також на 12,5 тис. га аграрії скоротили площі під капустою та на 12 тис. га — під цибулею.За звітний період у розрізі культур найменше скорочення площ зафіксовано під гірким перцем (-2,2 тис. га), баклажанами (-2,5 тис. га) та перцем солодким (-3 тис. га). Трохи більше, а саме 4,7 тис. га, скоротили наші аграрії під буряком, а 4,8 тис. га — під морквою та 5 тис. га — під огірками.

Порівнюючи дані за звітний період, було зафіксовано збільшення площ посівів кабачків та гарбузів, а також часнику. Аналіз даних 2010 та 2019 років показав, що приріст площ під посіви кабачків збільшився на 3,8 тис. га, а гарбузів — 3,55 тис. га. В українських аграріїв також було зафіксовано приріст посівних площ під часником, який становив 2,8 тис. га.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram