За час воєнного стану Держпродспоживслужба виявила 293 порушення законодавства про харчові продукти та корми

З квітня по серпень Держпродспоживслужба виявила 293 порушення законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин. Про це повідомила пресслужба відомства.

Загалом за зазначений період Держпродспоживслужба провела 685 перевірок підприємств, які здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів і кормів.

Як зазначили у повідомленні, у 99% випадках підставами для проведення таких перевірок були письмові заяви від самих підприємців. За результатами заходів держконтролю склали 96 приписів про усунення невідповідностей. Один матеріал передано до суду.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану в Україні припинено заходи державного контролю та ринкового нагляду, окрім позапланових заходів державного нагляду (контролю) в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають соціальну значущість, виключно на підставі рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram