Якісний обробіток ґрунту разом з BEDNAR – результат гарантовано!

Обробіток ґрунту – один із найважливіших агротехнологічних заходів, спрямованих на підготовку ґрунту до посіву, підвищення врожайності вирощуваних культур, боротьбу з бур’янами тощо. Кожен сільгоспвиробник розуміє, що проводити його потрібно якісно. Для цього важливо правильно вибрати техніку, яка допоможе досягти стабільних і високих результатів.

Найбільшим виробником техніки для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування в Центральній Європі є чеська компанія BEDNAR FMT. В Україні виробник пропонує аграріям найсучасніші агрегати для якісного обробітку ґрунту.

Обробіток ґрунту без оранки

Останніми роками все більше популярності набувають нові тенденції в агротехнологіях. Зокрема, обробіток ґрунту без оранки.

Однією з найважливіших операцій обробітку ґрунту без оранки є швидке лущення. Відповідно до належних сільськогосподарських процедур його потрібно робити якнайшвидше після збирання врожаю.

Правильно проведене лущення виключає появу на полі хвороб, бур’янів та шкідників, вирівнює поверхню ґрунту, провокує проростання падалиці, яку можна досить легко контролювати, змішуючи падалицю з верхньою частиною ґрунтового профілю за допомогою дискового лущильника. Гострі краї диска добре обробляють ґрунт, забезпечують легке поглиблення та подальше перемішування рослинних решток і органічних речовин із ґрунтом. Якісне загортання рослинних решток у ґрунт забезпечує їх якісне розкладання.

Для виконання цієї операції чудово підходить універсальний дисковий лущильник від BEDNAR  SWIFTERDISC. Однак також можна використовувати обладнання з лапами (долотами), як-от стерньовий культиватор VERSATILL VO_PROFI. Про нього згодом…

У чому ж основні переваги дискових агрегатів BEDNAR?

Розробники застосовують цікаві в конструктивному плані технічні рішення для окремих типів машин (дворядне компонування заднього пакера, інтегрована вісь, необслуговувані підшипники, система кріплення TWIN-DISC, Х-подібне положення дискової секції, просте управління за допомогою системи BEDNAR EASY Control, компактні транспортні габарити до 3 метрів навіть для машин із найбільшою робочою шириною).

Робоча ширина машин становить від 3 до 18,4 метрів. Завдяки цьому агровиробники можуть вибирати дискові знаряддя для різних умов ведення сільського господарства, а також для різних господарств незалежно від їх розміру.

Універсальні дискові лущильники SWIFTERDISC

У модельному ряді SWIFTERDISC є універсальні дискові лущильники короткої концепції. Вони підходять для швидкого та якісного лущення стерні, а також передпосівної підготовки. За допомогою цих культиваторів можна обробляти ґрунт на глибину до 14 сантиметрів.

Спільно з передньою вирівнювальною планкою Crushbar, встановленою перед першим рядом дисків, SWIFTERDISC створює рівну поверхню ґрунту. Наступні два ряди дисків забезпечують чудовий ефект подрібнення завдяки високій кутовій швидкості. Задні котки мають достатній ефект подрібнювання грудок і запобігають швидкому випаровуванню вологи з ґрунту, закриваючи профіль ґрунту.

VERSATILL VO_PROFI – найуніверсальніший культиватор

VERSATILL VO_PROFI – універсальний стерньовий культиватор, призначений для поверхневого обробітку ґрунту після збирання врожаю або для передпосівної підготовки. Стрілчасті та плоскорізні лапи, встановлені у шість рядів, дозволяють відрегулювати машину відповідно до умов господарства, забезпечують відмінну продуктивність навіть в умовах роботи на вологих ґрунтах або полях з великою кількістю рослинних решток.

Як порівняти з передпосівним культиватором, цей агрегат має більш високу прохідність, а в поєднанні з вузькими розпушувальними долотами може легко обробляти ґрунт на глибині до 15 сантиметрів.

VERSATILL VO_PROFI доступний у двох варіантах робочої ширини: 6 та 7,5 метрів.

Передпосівний обробіток з використанням компактора SWIFTER

Крім стандартних борін, різних вирівнювачів і котків, під час передпосівного обробітку ґрунту часто використовують культиватори. Переважно їх застосовують для культивації ґрунту після глибокорозпушування, оранки та інших видів осінніх та весняних підготовчих робіт. Компанія BEDNAR має найбільший досвід серед усіх виробників сільськогосподарської техніки в категорії передпосівних компакторів.

Звертаємо вашу увагу на передпосівний культиватор SWIFTER, який може поєднувати до десяти операцій для створення якісного насіннєвого ложа за один прохід, оскільки важливо звести до мінімуму пересування полем, особливо під час весняної культивації, щоб зберегти зимову вологу у ґрунті та запобігти її випаровуванню.

Об’єднавши кілька операцій в один прохід, можна не лише підготувати якісне насіннєве ложе, а й знизити витрати на обробіток ґрунту. Гідравлічна планка Crushbar або механічна планка добре розбивають нерівну борозну та вирівнюють поверхню ґрунту; лапи або гамма-сошники створюють пухкий шар ґрунту, а ефективна комбінація котків забезпечує ідеальну структуру ґрунту з остаточним ущільненням поверхні для запобігання випаровування вологи.

У модельній лінійці SWIFTER виробник пропонує робочу ширину від 3 до 18,2 метра.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram