Цифрове рішення для сільського господарства BASF xarvio™ FIELD MANAGER сьогодні допомагає вирощувати врожай на більше ніж 2 млн га полів. У 2019 році програмою користувалися понад 17 тисяч аграріїв у цілому світі. Базуючись на відгуках і досвіді користувачів xarvio™, компанія презентує нові функції, що стануть доступними аграріям 2020 року. Серед них управління внесенням добрив (зокрема, терміни та дозування), диференційні карти обробки полів та автоматична відправка карт внесень до терміналу техніки John Deere. Крім того, додали можливість взаємодії між аграріями безпосередньо на платформі xarvio™ FIELD MANAGER. Усі оновлення будуть доступні на мобільних пристроях аграріїв у всьому світі.

Нові можливості xarvio™ FIELD MANAGER доповнюють надійний сервіс, що вже включає актуальну інформацію для конкретних польових зон. Наприклад, детальні етапи росту сільськогосподарських культур та мобільні сповіщення про ризики й статус потенційних хвороб у регіоні. Цифрові моделі ризику тестуються компанією протягом 25 років. Вони забезпечують оптимальні терміни обробки посівів.

xarvio™ FIELD MANAGER допомагає аграріям отримувати ще більшу рентабельність інвестицій на своїх полях. Наприклад, 2017/18 рр. європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™, збільшили дохід в середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3.

Це дивовижно, як багато аграріїв вперше застосували цифрове землеробство у 2019-му та переконалися у дієвості цього інструменту, отримавши високі результати в кінці сезону. Збільшення прибутку та економія часу наших клієнтів спонукає нас продовжувати розробляти нові алгоритми для оптимізації виробництва, пояснив Йозеф Аллендорф, продукт-менеджер xarvio™ FIELD MANAGER.

Ендрі-Георг Гірг, керівник відділу комерційних операцій цифрового землеробства BASF, додав:

Разом зі збільшенням кількості послуг та розширення функціоналу xarvio™ 2020-го ми прагнемо ще більше трансформувати середовище цифрового землеробства. Ми продовжимо допомагати аграріям підвищувати прибутковість їхнього бізнесу та створювати умови для сталого ведення сільського господарства.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio™ FIELD MANAGER як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління.

Довідково. Про xarvio™ Digital Farming Solutions

xarvio™ у перших рядах цифрових трансформацій сільського господарства через оптимізацію вирощування культур. Під брендом xarvio™ компанія BASF пропонує цифрові інструменти й рішення, які дозволяють надавати агрономічні поради, незалежно від зони розміщення конкретних ділянок. Це дозволяє аграріям вирощувати сільськогосподарські культури більш ефективно та стійко. Продукти xarvio™ використовуються аграріями більш ніж в 100 країнах світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.xarvio.com.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram