Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA-2021, яка допомагає учасницям отримати нові знання для розвитку їхнього бізнесу та створення міцного підґрунтя продовольчої безпеки своїх громад.

Програму, ініційовану та фінансовану Corteva, проводять в Україні другий рік поспіль. Вона має на меті сприяти розвитку жінок зі сільської місцевості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030, – повідомляють у компанії.

На участь в TalentA-2021 було зареєстровано понад 120 заявок від фермерок з усіх регіонів України, з яких до програми згідно з критеріями отримали допуск 75 учасниць.

Протягом трьох місяців учасниці TalentA-2021 прослухали 40 лекцій, об’єднаних тематичними модулями за напрямами: soft skills, розвиток бізнесу, маркетинг, доступ до фінансування, інноваційні агротехнології, сталий розвиток та юридична грамотність. Своїм досвідом і знаннями з учасницями ділилися понад 40 відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, практики фермерських господарств, кооперативів і об’єднаних територіальних громад, а також фахівці компанії Corteva Agriscience. Для кращого засвоєння матеріалу та опрацювання реальних кейсів за підсумками тематичних модулів проводили практичні заняття.

За результатами тестування та відповідно до основних критеріїв програми організатори визначили 26 фіналісток, які додатково отримають знання щодо публічних виступів, підготовки проєктних заявок і формулювання бізнес-ідей, потрібні для підготовки грантових пропозицій. Як і минулого року, особливу увагу буде приділено наставництву та менторській підтримці під час розробки конкурсних проєктів.

Кращі проєкти отримають від Corteva Agriscience три гранти на забезпечення продовольчої безпеки громад і сталий розвиток – у розмірі 10000 дол. США, 7000 дол. США та 5000 дол. США.

Переможниць програми TalentA-2021 буде оголошено 15 жовтня 2021 року у Всесвітній день сільських жінок.

– Corteva Agriscience всебічно підтримує розширення прав і можливостей сільських жінок і допомагає у їх прагненні розвинути свої можливості та стати фінансово незалежними. Ми переконані, що розкриття потенціалу фермерок є критично важливим для збільшення продуктивності сільського господарства поруч з агротехнологічними інноваційними практиками. Програма TalentA дає можливість значно пришвидшити розвиток жіночого бізнесу в сільській місцевості, одначасно покращуючи добробут громад, – переконана Анна Бабіч, координаторка програми TalentA в Україні, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram