Сьогодні 242 голосами народних депутатів Романа Лещенка призначили міністром аграрної політики та продовольства України. Після голосування Лещенко склав присягу члена Кабміну.

— Україна має потужний агросектор, тому я з перших місяців роботи нашого уряду говорив про відновлення повноцінного аграрного міністерства. Перший крок — це призначення міністра. Пропоную підтримати та призначити кандидатуру Романа Лещенка, — сказав перед голосуванням Шмигаль.

Натомість новопризначений міністр заявив про відновлення “історичної справедливості”:

— Очевидно, що стратегія розвитку агросектору потребує діалогу. Елементом агрополітики є те, щоб ми нарешті відповіли на питання, де поділись ті 5 млн га державної землі, які були на балансі. За пів року роботи на посаді голови Держгеокадастру я ніколи у своєму житті не бачив більшої протидії, ніж за цей період роботи, — наголосив Роман Лещенко.

Відповідаючи на питання нардепів, Лещенко, зокрема, заявив про акцентування уваги на підтримці молочного скотарства. Щодо меліорації й зрошення він закликав, щоб Держводагенство було введено в структуру МінАПК.

До слова, відновлення роботи профільного аграрного міністерства відбудеться на початку 2021 року, заявив прем’єр Денис Шмигаль.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram