В USDA вважають, що українському ринку курятини доцільно переорієнтовуватися на ринки Близького Сходу

Наступного року українська галузь птахівництва може дещо зрости порівняно з цьогорічною ситуацією. Такий прогноз зробили аналітики Міністерства сільського господарства США (USDA).

Як GrowHow стало відомо з оновленого звіту відомства, на думку аналітиків, після падіння виробництва у 2022 р., цього року птахівництво в Україні відновилося та продемонструвало стабільну роботу. В USDA вважають, що наступного року ситуація буде схожою, з незначним зростанням.

Виробництво курятини в Україні відомство оцінює на рівні 1,32 млн т поточного року та 1,33 млн т — у 2025 р. Експорт, як прогнозується, складатиме 445 тис. т цьогоріч та 450 тис. т — наступного.

До того ж аналітики USDA вважають, що обмеження, запроваджені Євросоюзом, змусять українських виробників розглянути інші напрямки експорту, зазначивши, що найкращою альтернативою прибутковому ринку ЄС є ринок Близького Сходу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram