В Україні продовжує знижуватися ціна на імпортний помідор виробництва Туреччини, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Причиною цього була досить слабка зацікавленість оптових компаній і роздрібних мереж в закупівель даної продукції.

Так, протягом тижня поставки помідорів з Туреччини продовжували збільшуватися в результаті чого пропозиція на ринку залишалася надлишковою. Одночасно з цим активність покупців продовжувала знижуватися. Із-за низьких темпів збуту більшість оптових компаній і роздрібних мереж скоротили обсяги закупівель томатів і купували нові партії по мірі реалізації наявних запасів.У сформованих умовах продавці для активізації збуту продовжували знижувати відпускні ціни і на сьогодні імпортний томат пропонується до продажу за ціною, по 23-25 грн/кг ($0,94-1,02/кг), що в середньому на 16% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Варто відзначити, що ціна на імпортний томат в Україні на даний момент вже в середньому на 41% нижче, ніж в аналогічний період минулого року. За словами ключових гравців ринку, якщо темпи збуту в сегменті томату не прискоряться найближчим часом, то зниження цін на імпортний томат триватиме до кінця лютого.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram