В Україні представили новий універсальний трактор CASE IH Farmall M на 110 к.с.

Обслуговування ферми, малого та середнього агробізнесу з мінімальними затратами пального та часу. Новий універсальний повнопривідний трактор Case IH Farmall M потужністю 110 к.с. уже доступний для перегляду та замовлення у Тайтен Машинері Україна.

Поряд з надійністю та продуктивністю, аграрії отримають найбільш розвинену мережу складів та сервісних центрів на території України, що гарантує роботу без простоїв та безперебійне виконання щоденних завдань. Окрім обслуговування агробізнесу, трактор стане в нагоді в забезпеченні енергетичної безпеки регіону й очистці доріг взимку.

Трактор оснащений 3,9-літровим турбованим двигуном з інтеркулером потужністю до 110 кінських сил, що має крутний момент 430 Нм та рівень викидів Tier III. До цього – поліпшена система охолодження з віскомуфтою, що дозволяє економити пальне взимку та запобігти перегріву в умовах спеки.

Двигун працює з трансмісією ActiveDrive 4 (Semi-Powershift) 16×16, має автоматичне блокування диференціалу та автоматичний повний привід, що зменшує витрату пального та дозволяє обрати оптимальний режим роботи.

Ключовою перевагою в роботі стане потужна електромеханічна гідросистема продуктивністю 65 л/хв з трьома парами гідровиходів, яка дає змогу керувати навіскою вантажопідйомністю до 5400 кг та без проблем керувати важким сільськогосподарським обладнанням із високою точністю на заданій глибині.

Простора кабіна з регульованою пневмопідвіскою сидіння, кліматичною установкою та аудіосистемою в стандартній комплектації у поєднанні з електрогідравлічним важелем перемикання напрямку руху Power Shuttle та високою ергономікою органів управління дозволяє оператору працювати ефективніше та зменшує рівень втоми.

Електромеханічна муфта вала відбору потужності має три різні швидкості (540, 540E та 1000 об/хв), що дає змогу агрегатувати трактор із сільськогосподарським приладдям та будь-яким агрегатом вітчизняного чи іноземного виробництва для заготівлі щепи для опалення.

Умови придбання можна дізнатися за номером 0 800 50 8080 або залишивши заявку на вебсайті.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram