В Україні доволі високий попит на лохину, незважаючи на високу ціну

Минулого тижня закарпатські виробники поставили на український ринок перші партії лохини нового врожаю. Про це повідомив портал “АПК-Інформ: овочі та фрукти”.

Як зазначили аналітики, мова йде про пробні партії з місцевих господарств. Тому лохина надходить на ринок невеликими обсягами і переважно для роздрібної торгівлі. Відпускні ціни на першу українську лохину відносно високі: садівники пропонують кілограм своєї продукції по 320-380 грн. Вроздріб, для кінцевого споживача, ціни подекуди удвічі вищі. Попри це, вже на старті сезону попит на лохину доволі активний.

NB: Раніше виробники заявляли, що планують розпочати сезон масової реалізації лохини вже цього тижня. Однак погодний фактор дещо стримує ці плани. Зокрема, минулого тижня по всій Україні пройшли проливні дощі, а тижнем раніше на Закарпатті град.

Експерти зазначили, що сьогодні головною проблемою усіх виробників фруктів і ягід є канали збуту. Через блокаду українських морських портів та значне здороження всіх видів логістики здійснювати продажі на експорт зможуть лише одиниці, усім іншим доведеться конкурувати своєю продукцією на внутрішньому ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram