За даними Міністерства сільського господарства США (USDA), глобальний прогноз щодо пшениці в сезоні 2019/2020 років свідчить про дещо нижче виробництво, скорочення торгівлі та споживання.

NB: Квітневий прогноз світового виробництва був зменшений частково через кілька невеликих, в основному компенсуючих змін, і становить 746,46 млн тонн.

Світовий експорт був зменшений на 0,9 мільйона тонн. Такий прогноз зумовлений скороченням експорту з Росії на 1,5 мільйона тонн, що було безпосередньо компенсовано еквівалентним зростанням для ЄС. Зміни в Росії ґрунтуються насамперед на нещодавно введених державних обмеженнях на експорт.

Світовий імпорт щороку зменшується на 0,3 мільйона тонн такими країнами як Бразилія, Японія та Узбекистан, водночас Марокко збільшує імпорт на 0,3 мільйона тонн щороку.

Прогноз глобального споживання скоротився на 5,1 млн тонн після падіння в декількох країнах. Найбільші скорочення: 2,0 млн тонн у Китаї, 1,9 млн тонн в Індії та 1,0 млн тонн у ЄС.

NB: За рахунок більш високих запасів і низького споживання прогнозовані світові запаси в кінці сезону 2019/2020 збільшилися на 5,6 мільйона тонн до рекордних 292,8 мільйонів.

Основні зміни у світовій торгівлі в сезоні 2019/2020 рр. включають збільшення прогнозованого експорту кукурудзи з ЄС, з частковою компенсацією експорту з Росії. Імпорт кукурудзи збільшиться в Південній Кореї, Туреччині, Алжирі та Індонезії, при нижчих прогнозах щодо імпорту до В’єтнаму, Тайваню, Куби та Мексики.

Глобальні запаси кукурудзи на 303,2 млн. Т збільшилися на 5,8 млн. Порівняно з попереднім місяцем.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram