Кабінет Міністрів України затвердив технічні регламенти щодо вимог до екодизайну для професійних холодильних шаф для зберігання, камер інтенсивного охолоджування та шокового заморожування, конденсаторних агрегатів і холодильних установок. Про це повідомило управління комунікацій Держенергоефективності України.

Також технічні вимоги до екодизайну затверили для вентиляційних установок і твердопаливних котлів. У технічних регламентах встановлені європейські стандарти до екодизайну стосовно питомого енергоспоживання та рівня звукової потужності, сезонної енергоефективності обігріву приміщень та сезонних викидів твердих частинок, газоподібних органічних сполук, монооксиду вуглецю і оксидів азоту під час обігріву приміщень.

Як зазначили у Держенергоефективності, застосування цих вимог дасть змогу покращити енергетичні та екологічні характеристики продукції. Також вважать, що це поступово витіснить з ринку найбільш енергоємні товари. У відомстві запевнили, що українськиі виробники отримають рівні конкурентні можливості із європейськими та зможуть постачати своє обладнання до ринку ЄС.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram