Український завод спецтехніки “Техкомплект” почав виготовляти зерновози

Український завод спецтехніки “Техкомплект” почав новий напрям діяльності — виготовлення зерновозів. Перша можель вже вийшла — за її потужність отримала робочу назву MEGA Koshmanivets. Лінійка фірмових зерновозів випускатиметься під маркуванням AGRiLine.

Як повідомили у компанії, до нової лінійки входитимуть вантажні шасі, напівпричепи та причепи, у тому числі, й алюмінієві. Першу модель зерновоза MEGA Koshmanivets випустили у партнерстві з дилером заводу компанією “Ерідон Тех”.

Кузов MEGA Koshmanivets має розвантаження назад і праворуч. Він розрахований на завантаження на 35 кубометрів. Для цієї моделі як базове шасі використали китайську вантажівку з повною масою 33,5 т і допустимою вантажопідйомністю 24,5 т, але ресурсно зерновоз з таким обсягом кузова і на базі будь-яких інших шасі з повною масою від 32 т та вище рекомендується завантажувати до 20 тонн. Кузов опціонально комплектується тентовим покриттям для захисту вантажів.

Виробник виділив такі основні його переваги:

  • застосування високоміцної сталі Strenx 700 для виготовлення силових елементів платформи та бортів;
  • імпортна фабрична фурнітура для перекидання кузова;
  • гідравліка Hyva;
  • особлива конструкція профілю стійки кузова та борту, що дозволяє виключити використання прямокутної профільної труби при виробництві кузова;
  • платформа конструкції європейського типу, що складається з поздовжніх лонжеронів, виконаних із сталі Strenx 700, та гнутих поперечок трапецієподібної форми.

— Ми пропонуємо аграріям новий, дуже потужний і, без сумніву, найактуальніший для сьогоднішніх реалій України продукт європейської якості. Зрозуміло, виробництво зерновозів AGRiLine пройшло всі необхідні випробування та сертифіковано українськими нотифікаційними органами. Купуючи зерновоз, покупець отримає всі необхідні дозвільні документи для безпроблемної реєстрації готового спецавтомобіля та негайної експлуатації, зазначили у компанії.

Сьогодні завод спецтехніки Техкомплект формує портфель замовлень на 2023 рік.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram