Український бренд представив на виставці першу зібрану у Польщі дискову борону

23-25 вересня 2022 український бренд сільгосптехніки HF Agro успішно дебютував на міжнародній виставці AGRO SHOW у польському місті Беднари. Як зазначили у компанії, це стало знаковою подією, адже на виставці продемонстрували першу дискову борону GEKON-5, яка була зібрана саме в Польщі.

GEKON-5 — це дискова борона з гідравлічним складанням. За словами президента HF Agro Романа Гіршфельда, вона стала справжнім відкриттям для відвідувачів виставки.

— Ми створили прогресивну техніку і це оцінили відвідувачі виставки. Як результат — підписали ряд договорів про розширення ринку з польськими та словацькими компаніями, — прокоментував президент HF Agro Роман Гіршфельд.

Наприклад, HF Agro підписали контракт з польським дилером «TECHNOPOL AGRO», який тепер представляє інтереси виробника в Польщі. Дилери з інших країн також зацікавилися продукцією українського бренду, зараз компанія обговорює умови співпраці.

— Така висока зацікавленість підштовхує нас до участі в інших спеціалізованих заходах, тобто це не остання демонстрація машини в цьому році, — додав Роман Гіршфельд.

Додамо, що дискова борона-лущильник GEKON доступна з різною шириною захвата — 3, 4 і 5 метрів. GEKON не потребує обслуговування, усі шарнірні з’єднання надійно захищені й не потребують змащування протягом всього періоду експлуатації. Виробник декларує, що GEKON гарантує найкраще мульчування пожнивних залишків і запобігає утворенню ущільнених шарів ґрунту. Завдяки гідравлічній системі знижуються непродуктивні витрати часу механізатора під час експлуатації машини.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram