Українське Дунайське пароплавство займеться стивідорною діяльністю

Фото: kmu.gov.ua
ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) планує запустити власний стивідорний напрямок діяльності. Підготовча робота вже триває. Про це повідомили Порти України з посиланням на в.о. генерального директора підприємства Дмитра Москаленка.

Керівник УДП також озвучив інші плани розвитку компанії. Зокрема, підприємство планує збільшити кількість барж до 220-225 одиниць, що дозволить наростити провізну спроможність флоту. Завершать програму обладнання флоту системою моніторингу даних та запустять систему онлайн-диспетчеризації флоту з можливістю приймати управлінські рішення у випадку відхилення судна від рейсового завдання.

NB: Компанія також розробить економічно ефективну модель роботи пасажирського флоту.

У ремонтній програмі планують надати перевагу капітальному відновленню суден, що надалі значно скоротить час простою флоту. Як зазначив Дмитро Москаленко, компанія перезавантажить свою структуру, зокрема планують позбавитися від непрозорих та неконтрольованих дочірніх підрозділів і створити чітку вертикаль управління.

Також буде проведена підготовка до залучення інституційних інвестицій від міжнародних донорів, що дозволить закупити нові баржі та обладнати буксири сучасними двигунами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram