Двостороння торгівля товарами між Україною та Шри-Ланкою демонструє тенденцію до збільшення. Про це говорили заступник Міністра економіки Торговий представник України Тарас Качка та Державний Міністр з питань регіональної співпраці Шри-Ланки Таракою Баласурія.

Так, за 6 місяців 2021 року товарообіг між двома країнами склав $28,59 млн. Зокрема, експорт з України до Шри-Ланки зріс на 12,8%, порівняно з аналогічним періодом минулого року до $9,22 млн.

Основу нашого експорту до Шри-Ланки традиційно складає аграрна продукція овочі, зернові, олійні культури. Очевидно, що торговий потенціал між нашими країнами ще не розкритий. Ми, в свою чергу, відкриті до співпраці у торговельно-економічній сфері та реалізації спільних бізнес-проектів, зазначив Тарас Качка.

Як повідомила пресслужба Мінекономіки, на зустрічі сторони підтвердили налаштованість України та ДСР Шри-Ланка щодо створення спільної міжурядової комісії, яка стане важливою платформою для розвитку торговельно-економічного співробітництва між двома країнами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram