У Житомирській області створять індустріальний парк для переробки агропродукції

В Андрушівці, Бердичівського району Житомирської області, буде створено новий індустріальний парк «Азортех». Відповідне рішення ухвалив уряд України, включивши проєкт до Реєстру індустріальних парків, повідомила 2 жовтня пресслужба Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства.

Індустріальний парк створюється строком на 30 років на площі 21,8 га. На його території планується розміщення підприємств переробної промисловості, зокрема:

  • виробництво біоетанолу;
  • виробництво готових кормів;
  • виробництво крохмалю та крохмальних продуктів;
  • підприємства борошномельно-круп’яної галузі;
  • інші напрями харчової та агропереробної промисловості.

Загальні інвестиції у розвиток парку складуть близько 838,76 млн грн ($20,46 млн). Ініціатор проєкту — ТОВ «АЗОР-ЛТД» — планує вкласти $6,14 млн власних коштів, а також залучити додаткові інвестиції від зовнішніх партнерів.

За даними Мінекономіки, «Азортех» стане вже 106-м індустріальним парком у державному Реєстрі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram