У Німеччині з наступного року втратять свої повноваження та право на використання три речовини, які використовуються у 18 препаратах. За даними Федерального управління у справах захисту прав споживачів та безпеки харчових продуктів (BVL), це головним чином препарати, які використовують на посівах картоплі, ріпаку та овочів. Про це повідомляє Agrarheute.com.Піметрозин. Це інсектицид проти попелиці. Препарати з піметрозином застосовувалися для захисту овочевих культур, ріпаку та картоплі. Дозвіл на використання  піметрозина діятиме до 30 квітня 2019 року. Мова йде про такі препарати як Plenum 50 WG, Tafari, TMTD.

Тірам. Це фунгіцид проти хвороб олійного ріпаку, буряків, кукурудзи, бобових і овочевих культур. Дозвіл прийняли до 30 січня 2019 року. Заборона діятиме на такі препарати як Aatiram 65, Flowsan FS, Thiram SC 700 та TMTD 98%.

Дикват. Гербіцидний активний інгредієнт, який використовується для картоплі, ріпаку та бобових. Таким чином з 4 травня 2019 року закінчується можливість застосовувати такі гербіциди як Mission, Diquanet, Diqua, Diquad, Life Scientific Diquat, Reglone, Reglor, Dessix, Bleran, Reglex, Mission 200 SL та Profi Deiquat Super.

Також насіння, оброблене пестицидами, що містить діючу речовину тірам, більше не можна використовувати або розміщувати на ринку ЄС з 31 січня 2020 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram