Наступного року програми підтримки агровиробництва будуть посилені і стануть більш адресними, а на їх фінансування у бюджеті буде передбачено  понад 7 млрд грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, вітаючи працівників сільського господарства з їхнім професійним святом.За його словами основна мета збільшення держпідтримки нарощування виробництва та збільшення присутності на світовому ринку продовольства.

— Завдання Мінагрополітики вдосконалювати і краще таргетувати підтримку. Наступного року фінансування програм сягне понад 7 млрд грн. Потрібні кращі механізми адресної підтримки, аби агровиробники мали більше можливостей. Ми маємо не тільки бути присутніми на світових ринках, потрібна глибинна переробка всередині країни,  сказав глава уряду.


Він зазначив, що 2018 рік став вельми результативним для агровиробників, адже врожай зернових сягнув 65 млн тонн проти 61 млн рік тому. При цьому понад 6 тис. підприємств отримали державну підтримку, а майже 104 тис. домогосподарств користуються програмами дотацій на худобу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram