Компанія «АМАКО Україна» впроваджує централізоване обслуговування крупних вузлів сільгосптехніки (агрегатів) у центральному сервісному центрі, що розташований у Києві.

У майстерні проводитимуть відновлювальні роботи агрегатів визначеного переліку: двигуни, мости, трансмісії тощо таких торгових марок, як Massey Ferguson, Fendt, Challenger, New Holland, Case, John Deere та CLAAS.

Про це повідомив керівник департаменту післяпродажного обслуговування компанії Сергій Малиш.

Сергій Малиш, керівник департаменту післяпродажного обслуговування компанії “АМАКО Україна”

– Насичуючи регіони технікою, ми повинні підтримувати клієнта у будь-який момент, вчасно надавати якісне обслуговування та, за необхідності, виконувати всі ремонти згідно з встановленими часовими рамками. З погляду логістики запчастин для такого об’єму робіт і гнучкості людських ресурсів експертного рівня ми вирішили зміцнювати агрегатну майстерню в центральному офісі компанії, у Києві. До того ж, тут зосереджений один із найбільших складів запчастин в Україні, об’ємом орієнтовно 17 млн дол., що гарантує нам наявність 100% комплектів для ремонту визначених агрегатів. Витрати на доставку цих вузлів у Київ ми беремо на себе, – зазначив керівник.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram