ТОВ-ФІРМА “АГРО-ТРАК”: з агрегатами BEDNAR на шляху до оптимізації витрат і підвищення ефективності господарювання

Економіка диктує рішення. Обробити 2500 гектар землі з мінімальними витратами пального і часу та максимальною якістю, заклавши потенціал наступного врожаю. ТОВ-ФІРМА “АГРО-ТРАК”, яка працює на межі Рівненської та Хмельницької областей, починаючи агробізнес, користувалася орендованою та вітчизняною технікою. Підбираючи під свої ґрунти й культури спосіб обробітку та техніку, спробували чимало варіантів і зупинилися на обладнанні, яке вважають найкращим з огляду на технічні переваги, вартість та доступність сервісного обслуговування від Тайтен Машинері Україна.
– Першим агрегатом бренду BEDNAR був компактор SWIFTER, розповідає директор підприємства Михайло Подольський,ми відпрацювали три сезони і переконалися, що це правильний вибір! Жодних проблем чи поломок. Але час вимагав ще більш ефективних рішень. До вибору ми завжди підходимо ґрунтовно – розглядаємо та випробовуємо різних виробників, як вітчизняних, так і іноземних. Для нас ключовими критеріями завжди є витрата пального, швидкість та якість обробітку. Ми вирощуємо зернові, олійні та бобові культури й, зважаючи на особливості наших ґрунтів, шукаємо рішення, що буде ефективним та фінансово оптимальним, водночас основною метою є якісне подрібнення решток. Вибрати нам допомогла компанія «Тайтен Машинері Україна», у якої раніше ми купували трактори Case IH. «Тайтен» – це професійна команда та відмінний сервіс. Ми обговорили варіанти та зупинилися на BEDNAR SWIFTERDISC XO 6000F, універсальному дисковому лущильнику. Як опції вибрали агресивні диски збільшеного діаметра, які дають можливість працювати на глибину до 15 см. Нам поставили агрегат на місяць раніше домовленого терміну. Сьогодні ми вже працюємо, готуючи поле під озиму пшеницю після збирання ріпаку. Ще раз переконалися в якості техніки BEDNAR – агрегат витримує задекларовану швидкість, витрата пального в нас становить до 9 л/га, якість подрібнення решток нас повністю влаштовує.

Складні часи вимагають ефективних рішень. В умовах, коли вартість продукції низька, але потрібно працювати, єдиним шляхом залишається оптимізація витрат і підвищення ефективності праці. Так лущильник став незамінним помічником у господарстві, за один прохід проводячи лущення стерні та передпосівну підготовку. Агрегат, що здатен працювати цілодобово, високопродуктивно на глибину 14-15 см зі середньою витратою пального від 4 до 9 л/га, залежно від умов роботи.

– Нас влаштовує якість та продуктивність. За добу ми обробляємо мінімум 100 гектарів,розповідає Олександр Хміль, заступник директора ТОВ-ФІРМА “АГРО-ТРАК”. У нас було основне завдання – виробити поле після збирання ріпаку, і нам потрібна була висока продуктивність. До цього працювали різними аналогами, але вони себе не показали так добре, як SWIFTERDISC щодо витрати пального та швидкості обробітку. Із ним легко підготуватися до обробітку, його швидко налаштовувати, і агрегат не має зайвих масльонок. Ми дуже задоволені!

Оператор назвав ще одну зручну особливість дискатора – його стійкість та легку роботу на високій швидкості, навіть на схилах. Такий результат досягається завдяки заднім коткам, що розміщені у шаховому порядку. Вони також гарно вирівнюють поверхню ґрунту, що важливо під час передпосівної підготовки. Свою роль відіграє й дишло з гідроциліндром, що поліпшує копіювання рельєфу та зменшує механічні ударні навантаження на підвіску трактора. Інтегрована транспортна вісь та міцна конструкція рами оптимально розподіляють вагу агрегата, стабілізують його і дають можливість працювати на великій швидкості. Система Twin-Disc – два диски кріпляться на одній робочій стійці – сприяє рівномірному обробітку по всій ширині захвату та забезпечує гарну прохідність рослинних решток.

Сьогодні у Фірмі “АГРО-ТРАК” розглядають поповнення лінійки технікою BEDNAR у своєму господарстві, адже цього року посіяли на 10% більше, тож для отримання гарних результатів потрібно вдосконалюватися. У «Тайтен Машинері Україна» додатково придбали дисколаповий агрегат BEDNAR ACTROS 4000 RO. Цей агрегат виконує кілька операцій за один прохід. Два передніх ряди дисків забезпечують відмінне підрізання та ретельне перемішування пожнивних решток із ґрунтом, а два ряди стійок – інтенсивно розпушують ґрунт на глибину до 35 см. Робота з таким агрегатом потенційно заощаджує власникам до 30% ресурсів.

Директор ТОВ-ФІРМА “АГРО-ТРАК” зазначає, що задоволений співпрацею із «Тайтен Машинері Україна».

Здебільшого позитивно впливають такі чинники, як-от доступність сервісної служби, яка завжди поруч та пропонує професійні послуги вчасно і за кращою ціною, постійна наявність запасних частин на складах компанії, а також чіткість у співпраці з фахівцем із продажів техніки, порядність та професійний підхід менеджменту компанії до управління.

«Тайтен Машинері Україна» пропонує своїм клієнтам техніку світових лідерів, сервісне обслуговування найкращими кваліфікованими інженерами, розгалужену сітку складів запасних частин та Дилерських Центрів по всій території України, а також європейській підхід у веденні бізнесу.  

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram