Підприємство Nemzeti Ménesbirtok і Tangazdaság Zrt працює в Угорщині та має в обробітку приблизно 11 тис. гектарів. Господарство почало свою співпрацю з компанією BEDNAR FMT ще 2019 року, придбавши перший широкозахватний компактор SWIFTER SM 14000, а згодом ще й другий аналогічний агрегат.

Досвідом роботи з агрегатами BEDNAR та співпраці з Компанією ділиться керівник технічного відділу підприємства Ендре Мако. Під час візиту на господарство обидва компактори працювали на полі площею 150 га. Продуктивність обох агрегатів становила 40 га/год із середньою витратою пального 4,9 л/га. Для потужних гусеничних тракторів CASE QUADTRAC 620 компанія вибрала техніку BEDNAR, переважно через потребу в ефективному високопродуктивному рішенні широкого захвату.

– Використовуючи таку комбінацію агрегатів, ми отримали хороші результати та бачимо, що наш вибір тракторів CASE IH та техніки BEDNAR був правильний. Ми отримали дуже хороший результат. Ми можемо інтенсивно обробляти великі площі з високою продуктивністю. Іноді техніка працює 24 години на добу, це дуже довговічні та міцні агрегати – маємо позитивний досвід роботи з ними, ­– розповідає Ендре Мако.

На підприємстві також працюють інші широкозахватні агрегати: дискова борона ATLAS AE 12400 Profi та сівалка EFECTA CE 12000.

– Минулого року ми вирішили придбати також дискову борону BEDNAR ATLAS. Основною причиною, чому ми вибрали ATLAS, був позитивний досвід роботи з компакторами SWIFTER. Конструкція агрегата, конфігурація та якість – дуже хороші. У першому ж сезоні ми мали дуже хороший досвід роботи з бороною ATLAS. Ми використовували її на багатьох полях. ATLAS виконує абсолютно ідеальну роботу, – коментує керівник технічного відділу підприємства.

Сівалку EFECTA CE 12000 поставили в господарство на початку посівного сезону минулого року. Сіяли нею осінню люцерну та інші озимі, а також зернові весною.

– Сівалка може також висівати зернові культури на подвійні та потрійні міжряддя, з чим ми експериментували. Під час осіннього посіву ми також можемо використовувати технологічні колії. EFECTA може висівати як дрібне, так і велике насіння з різною нормою висіву. Після цього насіння проростає дуже гарно й ми маємо якісні сходи, – каже пан Ендре.

– Я хотів би виділити ще одну річ, а саме постачання запчастин та обслуговування, якими ми задоволені, а також введення агрегатів в експлуатацію. Це правильна та добре налагоджена робота компанії, тому наш досвід знову ж таки позитивний. Ми змогли правильно підготувати техніку до сезону. Після початку сезону робіт ми без проблем відпрацювали з технікою BEDNAR, – резюмував представник компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram