«Тайтен Машинері Україна»: люди, техніка, фінанси – основа для відновлення агробізнесу

Аграріям в умовах обмежень довелося налагодити ефективну роботу. «Тайтен Машинері Україна» допомагає українським сільгоспвиробникам тримати аграрний фронт.

Дмитро Баранов, керівник відділу продажів сільськогосподарської техніки «Тайтен Машинері Україна», розповів про організацію роботи працівників компанії, техніку та логістику, фінансові інструменти для аграріїв.

Кадри. «Тайтен Машинері Україна» зуміли зберегти кадровий потенціал, перемістити працівників із зон бойових дій та зберегти штат. Люди можуть працювати позмінно та віддалено.
Техніка. Воєнні дії змусили перемістили більшість техніки у західні області України, щоб обладнання, яке передплачено клієнтами, було максимально захищеним. Також вдалося зберегти акційні пропозиції як на нову, так і на б/в техніку. Сьогодні компанія є офіційним дилером сільгосптехніки брендів CASE IH, BEDNAR та KUHN, які представляє у таких регіонах:

  • CASE IH: Київська, Житомирська, Чернігівська, Вінницька, Рівненська, Волинська, Одеська, Харківська, Сумська області;
  • KUHN: Житомирська, Рівненська, Волинська Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області;
  • BEDNAR: вся територія України.

Логістика. Вона ускладнилася, але не зупинилася. «Тайтен Машинері Україна» продовжує постачати техніку в умовах невизначеності та складності прогнозування ринкової ситуації. У компанії оптимізують витрати, шукають нові шляхи поставок і роблять найголовніше – забезпечують аграріїв необхідним.

– Тепер найгарячіша пора у поставці та підготовці техніки до збирання врожаю та комплексу осінніх польових робіт, тому відділ продажу техніки разом із постачальниками – CASE IH, BEDNAR та KUHN – постійно намагаються налагодити поставки техніки. COVID-19 та відсутність компонентів вплинули на можливості та терміни виробництва, проте ми робимо всі можливі кроки на шляху до повного забезпечення попиту на сільськогосподарську техніку в Україні, – говорить Дмитро Баранов, керівник відділу продажів сільськогосподарської техніки «Тайтен Машинері Україна».

Гроші. Навіть у такий період у «Тайтен Машинері Україна» зберегли надійних партнерів з фінансування, що сьогодні надзвичайно важливо для аграріїв. Безумовно, сільгоспвиробники сьогодні потребують максимальної підтримки від держави, а також розблокування портів. У компанії ж зі свого боку роблять усе можливе, щоб у аграріїв залишилася можливість придбати необхідне, використавши фінансові інструменти.

Впевненість. «Тайтен Машинері Україна» як міжнародна компанія дивиться у майбутнє. В компанії бачать перспективу розвитку дилершипів у таких регіонах як Сумська, Чернігівська, Одеська та Харківська області. Планували розвиток цих регіонів до настання дня, який усі пам’ятатимуть століттями, вірять у можливість реалізувати заплановане й сьогодні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram