Сильна комбінація: коротка дискова борона LEMKEN із розподільником рідких органічних добрив

Коротка дискова борона LEMKEN Heliodor із точковим розподільником DosiMat DMX для внесення рідких органічних добрив
З березня 2022 року коротку дискову борону Heliodor LEMKEN поставлятиме з підготовчим комплектом для встановлення точкового розподільника DosiMat DMX від компанії Vogelsang. Це буде  продуктивна комбінація із двох знарядь, що зарекомендували себе, як такі, що ідеально підходять для точного й економного внесення і заорювання рідких органічних добрив.
Коротка дискова борона LEMKEN Heliodor із точковим розподільником гноївки

Компактність та легкий хід борони Heliodor – хороші передумови для такої експлуатації, оскільки завдяки ним від трактора знадобиться незначне додаткове підйомне та тягове зусилля. Розподільник DosiMat DMX вирізняється стабільною рівномірністю розподілу, незалежно від норми внесення.

Принцип роботи комбінації з двох знарядь надзвичайно простий: гноївка, що подається в DosiMat зверху, гомогенізується там оснащеним ножами ротором з відмінними гідродинамічними характеристиками і під тиском поступає в окремі випускні вузли. Волокнисті та інші сторонні речовини надійно подрібнюються, що забезпечує заявлену точність розподілу та унеможливлює забивання знаряддя. Потім шланги подають рідку суміш за перший ряд дисків Heliodor, де вона впорскується у ґрунт і відразу заорюється другим рядом дисків і прикочувальним котком.

Коротка дискова борона LEMKEN Heliodor із точковим розподільником гноївки

З погляду економіки агровиробництва, комбінація Heliodor і DosiMat абсолютно відповідає сучасним тенденціям, оскільки зростання цін на мінеральні добрива спонукають фермерів краще використовувати органічні добрива з власних господарств. Це можливо завдяки точному внесенню та швидкому заорюванню: у такий спосіб у гноївці максимально зберігаються поживні речовини, зводяться до мінімуму втрати азоту, і технологія виходить неймовірно економічною.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram