Українські фермери почали масово розпродавати столовий буряк. Нині ціна на цей коренеплід уже в середньому 1,6 раза нижча, ніж на початку березня 2019 року. Про це повідомляє EastFruit.

— Щоб активізувати торгово-закупівельну діяльність, українські фермери змушені знижувати ціни на дану продукцію. На сьогодні буряк на українському ринку пропонують до продажу за ціною 2-3 грн/кг ($ 0,08-0,12/кг), що в середньому на 23% дешевше, ніж тижнем раніше, — йдеться у повідомленні.Видання із посиланням на учасників ринку називає основною причиною зниження цін на буряк називає сезонне збільшення пропозиції та досить низький попит на продукцію з боку роздрібних мереж і оптових компаній.

На цей час ціна на буряк в Україні вже в середньому 1,6 раза нижча, ніж на початку березня 2019 року. При цьому деякі учасники ринку не виключають, що тенденція зниження цін на ринку буряка збережеться і далі, незважаючи на сезонне скорочення пропозиції. Свою думку вони пояснюють стрімким погіршенням якості продукції в сховищах.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram