Spirit від Väderstad — якісну сівбу гарантовано

Посівний комплекс Spirit від компанії Väderstad
Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad — це універсальні агрегати, в яких  втілено інноваційні рішення, що спрощують виконання робіт в господарстві.

Зокрема, Spirit у варіантах із робочою шириною 6, 8 або 9 метрів забезпечують високу точність і продуктивність висіву різноманітних культур. Точна глибина висіву насіння у ґрунт здійснюється за допомогою дводискових сошників великого діаметра (380 мм).

Ідеальне розміщення насіння досягається завдяки належному регулюванню висівних дисків. Відстань між дисками має бути не менше 2-х і не більше 10 мм: ідеальна відстань становить 2–3 мм (якщо під час обертання відстань між дисками в будь-якій точці перевищуватиме 10 мм, диск потрібно замінити).

Регулюють відстань між дисками встановленням/видаленням шайб завтовшки 0,5 мм на осі дисків. Однак, потрібно пам’ятати, що з кожного боку диска мають залишитися хоча б по дві шайби, тому, якщо відрегулювати зазор між дисками шайбами вже не можливо, диски варто замінити на нові.

Ще донедавна за зміни відстані між дисками також треба було проводити додаткове регулювання чистиків. Аби уникнути цього, виробник запропонував нові чистики, робоче положення яких щодо дисків завжди оптимальне. Новий чистик можна встановлювати на більш старих моделях сівалок.

Посівний комплекс Spirit від компанії Väderstad

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram